خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

۱)  تمامی رام های این سایت رسمی و بدون دستکاری هستند و توضیحات نصب نیز در هر پست ارائه شده است لیکن سایت پارس رام مسئولیتی در قبال نصب و یا عدم نصب رامها و یا مشکلات احتمالی حاصل از نصب رام بر روی دستگاه اندرویدی شما ندارد.


۲ ) همچنین برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو لینکهای دانلود برای فایل های غیر رایگان به مدت ۴ روز اعتبار خواهد داشت.


۳ ) در مورد رامهای غیر رایگان در نظر داشته باشید که هنگام خرید حتماً ایمیل صحیح را در سبد خرید و درگاه پرداخت وارد نمائید؛ در صورتیکه خرید کامل شود لینکهای دانلود برای شما به نمایش درخواهد آمد و نیز یک ایمیل تکمیلی شامل لینکهای دانلود برایتان ارسال میگردد لذا در صورتیکه هیچکدام از این موارد اتفاق نیفتاد این بدین معناست که خرید شما ناقص انجام شده و در صورت کسر وجه، مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت خواهد کرد.


۴ ) اساس کار ما بر پایه صداقت، گفتار سالم و بدور از تنش است لذا از کاربران عزیز نیز انتظار داریم ادب را در نظرات و ایمیلهای ارسالی رعایت نمایند در غیر اینصورت سایت Parsrom.com مسئولیتی در قبال رفع مشکل احتمالی آنها نخواهد داشت.


۵ ) تمامی بیلد نامبرهای گوشی های اندروید در هر پست مشخص گردیده و لذا دانلود و نصب اشتباه به عهده کاربر خوهد بود.


۶ ) خرید به صورت مجازی میباشد و فقط قیمت محصول درج شده در پست دریافت میشود و لینک دانلود پس از پرداخت به کاربر ارائه میگردد.